Ankara'nın En İyi SPA Masaj Merkezleri Burada

View More Listings

Ankara SPA Merkezleri

Ankara da En Güzel Masaj Hizmetleri Alabileceğiniz Spa Masaj Merkezleri Burada Hizmetinizde

Masaj Hakkında Faydalı Bilgiler

Masaj Çeşitleri

Çankaya Oran Masaj Salonu Ankara

Çankaya Oran Bölgesinde Bulunan Masaj Salonu ve SPA Merkezleri

Oran masaj salonu uzmanları tarafından önerilen Tapotement uygulaması, İsveç masajında ​​kullanılan özel bir tekniktir. Bu teknik hızlı ve ritmik vuruşlarla uygulanmaktadır. El, avuç içi veya parmaklarla gerçekleştirilen hareketlerle kasları uyarmaktadır. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırmayı amaçlamaktadır.

Vuruşlar genellikle hafif ve kısa süreli olup enerji verici bir etkisi bulunmaktadır. Tapotement, vücutta gerilimi azaltır, kaslarda gevşeme sağlar ve enerji seviyesinin yükseltilmesine katkı sunar. Aynı zamanda toksinlerin atılmasını ve doku iyileşmesini destekleyerek vücutta iyileşmeye yardımcı olur.

Çankaya Oran Masaj Salonu Ankara Tapotement Nasıl uygulanır?

Tapotement, masaj esnasında uygulanan bir tekniktir. Bu teknik Oran masaj salonu Çankaya uzmanları tarafından sık sık kullanılmaktadır. İşte tapotement'in nasıl uygulandığına dair adımlar:

1- Masaj uygula…

Read more
 • 0

Kahramankazan Masaj Salonu Ankara

Kadınlar tabiatları gereği sürekli genç, güzel ve çekici görünmek ister. Erken dönemlerde, maskelerin güzelliğin korunmasında yardımcı olduğu söylenebilir. Ayrıca bazı olumsuz durumlarda yapılan cerrahi müdahalelerin de işe yaradığı bilinmektedir. Günümüzde ise cerrahi müdahaleler yerini enjeksiyon teknikleri ile değiştirdi diyebiliriz. Botoks ya da mezoterapi gibi örnekleri bu aşamada gösterebiliriz. 

Fakat bu yöntemler her ne kadar işe yarıyor olsa da kesinlikle doğal olmayan yollar olarak bilinmektedir. Kahramankazan masaj salonu uzmanları ise bu konuda size daha doğal ve kesin çözüm sunmaktadır. Özellikle doğru uygulanan bir Bukkal yüz masajının faydası tartışılmaz olacaktır. Fransız güzelliklerinin sırrı, Bukkal yüz masajının doğru bir karar olacağına inanabilirsiniz.

Hızlı gençleşmek artık mümkün

Uzun bir süre yüzün bir kadının vücudunun belki de en hassas kısmı olduğuna inanılıyordu. Cildi ağır yüklere maruz bırakmamak için ona nazikçe ve dikka…

Read more
 • 0

Ankarada SPA Masaj Hizmetleri

Ankara'da SPA Masaj Hizmeti Sunan Merkezler

Ankara masaj salonu, yaptığı araştırmalar sonucunda ülkemize birçok farklı masaj tekniğinin girmesine yardımcı olmuştur. Özellikle Uzakdoğu, Antik Yunan ve Mısır gibi kadim tarihlere sahip olan ülkelerden çeşitli teknikler kazanılmıştır. Bu uygulamaların, modern tıbbın olmadığı dönemlerde başarılı bir şekilde uygulanması oldukça etkileyicidir. Bu durum sayesinde günümüzde oldukça sık kullanılmaktadır. Bu kapsamda ele alındığında en fazla tercih edilen teknik ise refleksoloji olmuştur.

Refleksoloji tekniği, ayak, el ve kulakta bulunan belirli refleks noktalarına baskı uygulayarak yapılmaktadır. Refleksoloji, vücuttaki çeşitli organlar, dokular ve salgı bezleri üzerindeki etkilerine dayanan bir tıbbi uygulamadır. Refleksolojinin amacı, vücudun kendi kendini iyileştirme sürecini tetiklemek ve vücuttaki enerji akışını optimize etmektir.

Bunun için refleks noktalarına uygulanan basınç masajı yoluyla kan ak…

Read more
 • 0

Bala Masaj Salonu

Günümüzde birçok kişi omurga rahatsızlığından şikayet etmektedir. Bu durum yeni dönem yaşam standartları göz önünde bulundurulduğunda daha iyi anlaşılabilecektir. Omurga, sırt ya da ayaklarda oluşan ağrılar, özellikle yapılan masaj uygulamaları sayesinde rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Bu konuda Bala masaj salonu tarafından uygulanan masaj teknikleri oldukça etkili olacaktır.

Günümüzde birçok kişinin muzdarip olduğu sorunların başında Osteokondroz gelmektedir. Osteokondroz, birçok kişi tarafından bilinen, dayanılmaz ağrı ile karakterize edilen bir omurga hastalığıdır. Durumu önemli ölçüde hafifletmek, omurgaya bir uzman tarafından yapılacak masaja bağlıdır. Ayrıca rahatsızlığın başlamasından önce de bu konuda masaj yaptırarak vücudu rahatlatabilirsiniz.

Osteokondrozda ağrı nedeni

Yıllar önce, doktorlar osteokondrozdaki ağrının omurlar ve omurlar arası disklerdeki patolojik bir değişiklikten kaynaklandığına inanıyorlardı. Günümüzde, MRI ve ultrason g…

Read more
 • 0

Pursaklar Masaj Salonu

Sırt masajı, bayanların gün içinde biriken gerginlikten kurtulmalarını ve tamamen rahatlamalarına yardımcı olur. Ayrıca dinlenmiş kasların verdiği hissin tadını çıkarmalarını sağlayan en etkili işlemlerden biridir.

Kadınlara yönelik olarak uygulanan masaj, kadın anatomisi ve fizyolojisine hakim deneyimli profesyoneller tarafından yapılmaktadır. Sırt ağrısını gidermek ve vücudun durumunda genel bir iyileşme hissetmek için masaj yaptırmak yeterlidir.

Pursaklar masaj salonunda uygulanan masajlar sayesinde oldukça rahat bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Özellikle kadınlar için aşağıda ki durumlar söz konusuysa, mutlaka masaj yaptırmaları gerekmektedir.

Ağır iş yapma: Ağır iş koşullarında çalışanlar için masaj, kas klemplerini rahatlatır. Ayrıca osteokondrozun (kemik büyümesini etkileyen bir bozukluktur) önlenmesinde oldukça etkilidir Hareketsiz yaşam tarzı: Hareketsiz bir işiniz varsa ve düzenli egzersiz için zamanınız yoksa vücut hantallaşacaktı…
Read more
 • 0

Kırkkonaklar Masaj Salonu

Ankara Çankaya Kırkkonaklar da Bulunan Masaj Salonu ve SPA Merkezlerine Ulaşmak

Kırkkonaklar masaj salonu klasik masaj konusunda oldukça etkili yöntemler sunmaktadır. Klasik masaj, birçok rahatsızlığın önlenmesi ve tedavisi için en güvenli ve en etkili prosedürdür. Çocuklar ve yetişkinler, erkekler ve kadınlar için rahatlıkla uygulanabilmektedir. Prosedür tekniğine hakim ve hastanın sağlık durumunu dikkate alan profesyoneller tarafından yapılmalıdır. 

Klasik masajın faydaları

Genel stresi azaltır Kas ağrılarını azaltır Stresten kurtulmanıza yardımcı olur Sinir sisteminizi düzenleyerek rahat etmenize yardımcı olur Cilt güzelliği elde etmenize yardımcı olur Vücuttaki metabolik süreçleri normalleştirir

Klasik masaj, vücudun herhangi bir bölgesine uygulanabileceği için evrenseldir. Kırkkonaklar masaj salonunda uzman terapistler tarafından, başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Her ne kadar geleneksel ve evrensel olarak kabul edi…

Read more
 • 0

Elmadağ Masaj Salonu

Ankara Elmadağ Masaj Salonu ve SPA Merkezi Arayanlar İçin Doğru Seçim

Derin doku masajı, ilk olarak vücudun bağ dokusuna etki ederek belirli fizyolojik sorunları çözmeyi amaçlar. Elmadağ masaj salonu uzmanları tarafından uygulanan en etkili masaj türlerinden biridir. Derin doku masajı, tüm hücreleri birbiriyle birleştirdiği için bu şekilde isimlendirilmiştir. Bu nedenle bağ dokusundaki herhangi bir sorun, vücudun genel durumunu bir şekilde etkiler.

Derin doku masajı, insan vücudu üzerindeki iyileştirici etkilerin geleneksel bir yöntemidir. Böyle bir masaj hem halk hekimliğinde hem de modern tıp pratiğinde kullanılır. Terapötik bir etki sağlar, kas kapakçıklarını rahatlatır ve etkili bir rahatlama sağlar. Masajın görünüşteki basitliğine rağmen doğru masaj tekniğini bilmek önemlidir. Çünkü yanlış yapılırsa daha önce kendini göstermeyen küçük sağlık sorunları bile ortaya çıkabilir.

Ankara Elmadağ Masaj Salonu Adres ve Telefonları

Masajın fayd…

Read more
 • 0

Şereflikoçhisar Masaj Salonu

Ankara Şereflikoçhisar Masaj Salonu İçin Yapılması Gerekenler

Osteopati, mükemmel sağlığı geri kazanmanıza yardımcı olmaktadır. Osteopati, birçok rahatsızlığı ilaçlar, cerrahi müdahaleler ve diğer tıbbi prosedürler olmadan çözmenize yardımcı olur. Özellikle Şereflikoçhisar masaj salonu bünyesinde gerçekleştirilen uygulamalar sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Osteopati alternatif tedavi yöntemi olarak da kabul edilebilir. Bu yöntemler arasında en fazla tercih edilenlerden birisi ise kranial osteopati'dir.

Kranial osteopati, nörolojik etkiler yani omurilik ve beyinle ilgilenmektedir. Bunun yanı sıra kafatası kemikleri ile ilgilenen en karmaşık bilim dallarından biridir. Kranial osteopati tekniğinin bir bütün olarak vücudun durumu üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Ankara Şereflikoçhisar Masaj Salonu ve SPA Masaj Merkezleri Kranial osteopati hangi hastalıklara faydalıdır?

Şereflikoçhisar masaj salonu bünyesinde uygulanan Krania…

Read more
 • 0

Polatlı Masaj Salonu

Polatlı Masaj Salonu İçin En İyi Tercihler Burada Sizlerle

Son dönemde özellikle Visseral osteopati tekniği konusunda insanlar arasında bir talep oluşmaya başlamıştır. Bu konuda Polatlı masaj salonu sizlere uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Visseral osteopati, iç organların fonksiyonlarını düzenleyen tedavi tekniklerine verilen isimdir. Bu kapsamda, iç organların etrafındaki anatomik yapıların muayenesi gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte tedavisi üzerine de odaklanılmaktadır.

Ankara Polatlı SPA Masaj Salonu Adres ve Telefonları Visseral osteopati ne zaman yardımcı olur?

Polatlı masaj salonunda bir profesyonel tarafından gerçekleştirilen visseral osteopati aşağıdaki durumlarda yardımcı olabilir:

Gastrointestinal sistem hastalıkları Kardiyovasküler sistemin işleyişindeki problemler Genitoüriner sistem bozuklukları Jinekolojik veya androlojik hastalıklar

Visseral osteopati, çeşitli durumlarda da yardımcı olabilir. İş…

Read more
 • 0

Çubuk Masaj Salonu

Ankara Çubuk Masaj Salonu ve Çubuk SPA Masaj Merkezleri Arayanlara

Hareketsiz çalışma ve hareketsiz bir yaşam tarzı, çağımız için gerçek bir bela haline geldi. Fiziksel hareketsizliğin sonuçları arasında migren ve uyku bozukluğu, aşırı gerginlik ve boyun ağrısı sayılabilir. Çubuk masaj salonunda uygulanan boyun masajı bu tür sorunlarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Tek bir işlemden sonra bile, boyun masajı, baş ağrınızı giderir ve gergin kaslara rahatlama hissi verir. Boyun masajının sadece boyna değil aynı zamanda vücudun tamamına etki edeceğini unutmayın.

Boyun masajı nasıl uygulanır?

Boyun (Servikal) masajın etkinliği, aşağıdaki birbiriyle ilişkili süreçlerle sağlanır;

Kaslar üzerindeki etki gevşemelerine katkıda bulunur, yorgunluk giderilir, gerginlik azalır, duruş düzeltilir. Kan dolaşımını artırır, bu da dokuların şişmesi durumunda ağrıyı gidermenizi sağlar. Boyun kaslarının gevşemesi nedeniyle beyin hücrelerinin bes…
Read more
 • 0

Büyükesat Masaj Salonu

Ankara Çankaya Büyükesat Masaj Salonu ve SPA Merkezleri

Büyükesat masaj salonu uzmanları sizlere son dönemin en kaliteli masaj hizmetini sunmaya hazırdır. En çok yorulduğunuz günlerde, iyi bir masajdan daha faydalı bir şey hayal etmek zor. Kendinizi daha neşeli, daha enerjik ve tam anlamıyla rahatlatacak bir uygulama olduğunu unutmamalısınız. Ayrıca fiziksel ve psikolojik sağlığın güçlenmesine katkı sağlayacak olan masaj uygulaması, size enerji katacaktır.

Masajın 10 faydası

Büyükesat masaj salonu uzmanları masajın faydaları konusunda oldukça geniş bir araştırma yapmıştır. Özellikle birçok masaj türünün tıbbı tedaviye destekleyici olması, daha fazla rağbet edilmesini sağlamıştır.

Ankara Çankaya Büyükesat Masaj Salonu ve SPA Merkezleri 1- Kas gevşemesi

Masajın ilk ve en belirgin avantajı, gerginliğin giderilmesi ve kas gevşemesidir. Bu durum, fiziksel veya sinirsel aşırı yüklenme nedeniyle tüm insanlarda periyodik olarak ortaya…

Read more
 • 0

Beypazarı Masaj Salonu

Ankara'nın En Güzel İlçelerinden Beypazarı'nda Masaj Salonu Hizmetleri

Beypazarı masaj salonu, birçok farklı masajın uygulanmasında sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Özellikle günümüz yoğun çalışma standartlarında yorulan vücudunuzu dinlendirmeniz ve ruhen sakinleşmeniz oldukça önemlidir. Bu konuda özellikle sırt masajı oldukça fazla uygulanan teknikler arasında yer almaktadır. Sırt masajı, birçok farklı açıdan fayda sağlamaktadır. Bundan dolayı insanlar arasında da oldukça fazla tercih edilmektedir.

Sırt masajı gergin kasları gevşetmenizi, vücudun iç sistemlerinin işleyişini normalleştirmenizi sağlayan etkili bir sağlık uygulamasıdır. Sırt masajı, uygulamaya herhangi bir kontrendikasyonu olmayan herkese fayda sağlayacaktır. Tabi bu uygulamanın uzman birisi tarafından yapılıyor olması çok önemlidir. Aksi halde istenmeyen durumların ortaya çıkması söz konusu olabilir.

Sırt masajı endikasyonları

Çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasının ar…

Read more
 • 0