ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Masaj hizmeti veren salonlar, ülkemizde en çok ilgi gören mekanların başında gelmektedir. Başta erkekler olmak üzere herkesin masaja ihtiyaç durması son derece normal bir durumdur. Çünkü masaj, insan sağlığını daha iyi bir hale getirmek için uygulanan işlemlerdir. Kökeni çok eskidir. Roma ve Uzak Doğu Medeniyetleri zamanından beri gündelik hayatın bir parçası haline gelmiştir. Günümüzde masaj salonları son derece modern ve hijyenik bir şekilde faaliyet gösterirler. Genellikle kadın masöz çalıştırmaktadırlar.

Masaj Salonları Özellikleri Nelerdir?

Masaj Salonu, birden fazla seans ya da terapi odası ile hizmet vermektedir. Hijyen açısından bir sorun yoktur. Temizliğe çok büyük bir önem verilir. Müşteriler için tek kullanımlık bir takım havlu ve terlikler mevcuttur. Salondaki odaların bakımı günlük olarak yapılır. Bunun yanı sıra terapi odası içinde çok rahat bir masaj yatağı vardır. Buraya uzandığınız zaman, kendinizi bayan masözlerin kollarına bırakmalısınız.

Masaj Salonlarında Ne Tür Masajlar Yapılır?

Masaj çeşitleri, çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Anti stres masaj çok tercih edilir. Gün içinde çok yorulan ve gerilen kişiler, bu tip bir masaj sayesinde hemen esnemeye başlayacaktır. Yağlı bir şekilde yapılır. Kalp sağlığını düşünen kişiler için ise İsveç masajı çok iyi bir seçim olacaktır. Spor yapanlar, sporcu masajı ile çok daha iyi bir antrenman yapabilirler. Buna ek olarak Bali masajı, vücudu esnetmek için yapılır. Son derece kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Masaj Salonlarının Fiyatları Nasıldır?

Masaj fiyatları, seçilmiş olan terapi yöntemine göre farklılık göstermektedir. Genel olarak çok pahalı olmayan fiyatlar vardır. Ancak süreye göre de değişik meblağlar karşımıza çıkmaktadır.

5 responses to “Masaj Salonu”

Leave a Reply