ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Ümitköy Masaj Salonu ve Spa Masaj Otellerinde Sunulan Masaj SPA Hizmetleri için En Seçim Ne Olmalıdır.

Ümitköy masaj salonu, sağlıklı bir hayata giden yolda size yardımcı oluyor. Firma, bunun bilincinde ve tedavi amaçlı masaj konusunda tam bir uzman olarak karşımıza çıkmakta. Çünkü bu uygulama bel, sırt, bacak, diz, kol ve daha birçok değişik uzuvlardaki sorunları çözüyor. Günün getirmiş olduğu yorgunluğu alıyor. Böylelikle sanki o gün hiç çalışmamış gibi hissedebiliyorsunuz.

Ümitköy Masaj Salonu Özellikleri Neler?

Ümitköy masaj salonu şu özellikleriyle öne çıkar;

  • Personel sayısı yeterlidir.
  • Hepsi de alanından en iyi kişilerden oluşur. Çünkü eğitim sonrasında bir sertifika almışlardır.
  • Salonun iç kısmına baktığımız zaman oldukça modern bir şekilde tasarlandığını görmekteyiz.
  • Her oda içerisinde duş alabilecek bir kabin vardır.
  • Size verilen eşyaların tek kullanımlık olması, firmanın hassasiyetini ortaya koyar.
  • Güler yüzlü ve samimi personeller sayesinde masaj olabilirsiniz.

Masaj Uygulaması Nasıl Olur?

Masaj uygulamaları tercih edilen opsiyona göre farklılık gösterebilir. Ancak tümünde aromatik özelliğe sahip olan yağların kullanılması söz konusudur. Böylelikle masaj daha kolay bir hale gelir. Buna ek olarak masaj sırasında ellerle baskı uygulanır. Personel tam olarak nereye baskı kuracağını çok iyi bilir. Bu şekilde rahatlamak da kaçınılmaz olacaktır.

Hangi Tür Masajlar Var?

Bölgesel masajlar çok sık tercih edilir. Boyun ya da baş bölgesinde sorun yaşayan kişiler, bu şekilde daha iyi hissedebilirler. Anti selülit genellikle kadınlara yöneliktir. Derin doku sayesinde her zaman sert bir şekilde baskı uygulanır. Toksinlerin vücuttan atılması böylelikle kolay bir hal alır. Thai masaj ise rahatlamanın en basit yollarından birisidir.

Masajın Nasıl Faydaları Bulunuyor?

Ümitköy masaj salonu üzerinden alacağınız bir seans sonrasında kan dolaşımınızın düzeldiğini hissedebilirsiniz. Masaj cildi çok daha genç tutar. Yaşlanmanın önüne geçer. Her türlü ağrı, sertlik, kasılma gibi sorunların ortadan kalkması konusunda başarılıdır. Bunun yanı sıra masaj sayesinde uykusuz geçirilen geceler de sona erer. Kaygıyı azaltır ve stresin açmış olduğu tahribatı kısa sürede yok eder. Ayrıca masaj, bir insanın daha enerjik, iyi, hareketli hissetmesini sağlar.

Ümitköy Masaj Salonlarında ve Spa Merkezlerinde En Çok Uygulanan Masaj Yöntemi Thai Masajıdır.

Thai Masajı Yöntemi

Thai masajı, kişilerin giyinik bir şekilde sert olan zemin üzerinde yapılması ile başlanmıştır. Burada tene uygulanan ovalama, darbeler yapılma, yağlar ile yumuşatma özelliğinden çok daha farklı bir teknik uygulanıyor. Bu teknik kişinin vücudunda çeşitli yerleri çekmek, esnetmek, hareketler yapılması ile oluşuyor. Özelliklede arkadan iki kolu çekerek yapılan yöntemler kendini gösteriyor. Bu yüzden teknik olarak ovalamaktan çok daha farklı bir masaj türüdür.

Hint ve Çin üzerinden aldığı bir takım teknikler ile birleşerek meydana gelmiştir. Bu masajı yapılan bölgelerde büyük oranda rahatlama olduğu gözlemlenmektedir. Sürekli zorlu yaşam koşullarının olmasından dolayı kasların rahatlaması, belirli bölgelerin çekilmesi sayesinde beden yerine oturmaktadır. Pasif bir şekilde esnetilme ve başı bedenin enerji bölgelerine uygulanması ile yapılmaktadır.

Thai masajı çok eski zamanlardan yani Buda ve Shiatsu gibi akubası yogalarından yola çıkılarak oluşturulmuştur. Vücutta bulunan enerji akımının sağlanması, esnetilmesi, canlandırılması gibi özelliklerinden dolayı ülke içerisinde uzak doğudan gelen bilgili masörler tarafından yapılması sağlanıyor. Bu masaj türü bedeni esnetmesi konusunda bir numaradır. İç organlarının uyarılması konusunda ve vücutta bulunan enerjinin en güzel şekilde desteklenmesi çok önemlidir.

2 responses to “Ümitköy Masaj Salonu”

Comments are closed.