ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Ankara Çankaya Masaj Salonu ve Spa Merkezleri

İnsanın en büyük düşmanı strestir. Bunun hem fiziksel hem de ruhsal birçok olumsuz yönü vardır. Bunları giderebilmenin en iyi yolu ise kasların rahatlamasını sağlamaktır. Çankaya masaj salonu bu hizmeti veren son derece nezih bir firma. Değişik masaj çeşitlerine dair bilgi sahibi olan sihirli eller, sizi en iyi şekilde ağırlarlar.

Masaj Türleri Neler?

Onlarca farklı masaj çeşidi var ve bunlardan bir kısmı şu şekilde karşımıza çıkıyor;

  • İsveç masajı, kişinin rahatlamasını sağlar. Güne çok zinde başlamak isteyen kişiler için oldukça idealdir. Tamamen batıya ait olan teknikler kullanılır.
  • Sportif olarak tanımlanan her türlü etkinlik öncesinde masaj olabilirsiniz. Buna sporcu masajı adı verilir.
  • Thai ise hem Çin hem de Hint yoga tekniklerine uygundur. Bası hareketlerinin olduğunu genellikle sert bir masaj türü olarak karşımıza çıkar.
  • Derin dokuda en temel amaç ise toksinlerin atılmasını sağlamaktır.
  • Bunun yanı sıra selülit oluşumunun önüne geçen bir masaj türü de vardır.

Masajın Sağlamış Olduğu Faydalar Nelerdir?

Çankaya masaj salonu ile şu faydaları elde etmek mümkün olacaktır;

  • Cildin alt kısmında birikmiş olan her türlü toksinin atılması mümkündür.
  • Yağ yakımında büyük bir fayda sağlar.
  • Buna ek olarak kasların gerginliğini alır ve düzenli bir şekilde uygulandığında daha iyi sonuçlar verir.
  • Dolaşım sistemi, masaj uygulaması sayesinde daha iyi bir biçimde çalışmaya başlayacaktır.
  • Aynı zamanda masaj stresle baş etme çerçevesinde avantaj da sağlamaktadır.

Çankaya Masaj Salonu Özellikleri Neler?

Çankaya masaj salonu, tüm hijyen ilkelerine uygun bir biçimde hizmet vermektedir. Bu sayede temizlik hususunda hassas olan kişiler gönül rahatlığıyla burayı tercih edebilirler. Her bir uzman, özel olarak bir eğitim almıştır ve sertifikaları vardır. Bunun yanı sıra tek kullanımlık havlular ve terlikler söz konusudur.

Çankaya Masaj Salonu Ücretleri ve Süreleri Nasıl?

Ankara Çankaya masaj salonu hizmetleri, fazla para ödemeden alınabilir. Uygun fiyatlar dikkat çeker. Seans süresinin uzunluğuna göre değişebilir. Bunun yanı sıra masaj türleri de fiyatı belirler.

Masaj Süresi

Masaj elbette yapılacağı zaman verilen bir süre bulunmakta ve bu zaman insan sağlığı için yeterlidir. Fazla faydası düşünüleceği için süreyi uzatmak kesinlikle yanlış bir düşüncedir. Çünkü masaj merkezleri yeterli süreyi en iyi şekilde kullanmakta ver gereken uyarıları beden üzerinde yapmaktadır. Ağrıyan ve yorgun düşen vücudu uyararak eski haline getirmektedir. Bu yüzden genel olarak masajlar 40 ve 60 dakika kadar sürmesi yeterlidir. Ancak kısmi bir şekilde bir masaj 20 dakika kadar sürmektedir.

Masaj kan dolaşımını hızlandırması nedeni ile çok fazla yapılmaması gerekiyor. Metabolizmayı hızlandırması sayesinde birçok insan yaptırdıktan sonra fazlası ile memnun kalmaktadır. Masaj her zaman aynı noktaya değil türüne göre verilen dakikalar ile değişmektedir. Yüz bölgesine 8 dakika sürerken, kol ve bacak bölgelerinde bu süre değişim göstermektedir. Usta olan bir masör kesinlikle verilen süreleri daima kendi içgüdülerine göre düzenli bir şekilde ayarlamaktadır. Sürekli yapılması nedeni ile artık alışmış ve bunu en iyi şekilde yapmış olacaktır. Masaj yaptıracağınız zaman daima uzman yerlere gidilmesi en doğrusudur.

Leave a Reply