ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Access Bars Masaj, Access Bars Masajı Nedir, Access Bars Masajı Nasıl Yapılır, Access Bars Masajının Faydaları Nelerdir, Access Bars Masajı Yapan Yerler,

Access Bars, kafanızdaki 32 noktaya nazikçe dokunmayı içeren harika bir tedavidir. Bu noktalar (diğer adıyla çubuklar) herhangi bir yaşamda sakladığınız tüm düşünceleri, fikirleri, inançları, duyguları ve düşünceleri içerir. Bu, geçmişte yaşadığınız tüm kötü durum ve hislerden kurtulmanız için oldukça önemli bir uygulama yöntemi olacaktır.

Access Bars, binlerce insanın uyku, sağlık ve kilo, para, seks ve ilişkiler, kaygı, stres ve çok daha fazlası dahil olmak üzere vücutlarının ve yaşamlarının birçok yönünü değiştirmesine yardımcı olmaktadır.

Access Bars, beyinde elektriksel olarak depolanan ve onları serbest bırakan, herhangi bir yaşam evresinin tüm düşüncelerini, duyguları, kararları, yargıları ve inançları gibi olumsuz durumlardan kurtulmanıza yardımcı olur. Bu olumsuzluklardan kurtulabilmek için bu alanda uzman olan bir terapist tarafından işte bu 32 bar noktasında gerekli olan uygulamalar yapılmaktadır.

Evinizdeki ışıklar söndüğünde ve ışıkların yanması için devre kesiciyi veya açma anahtarını çevirdiğinizde olduğu gibi, barlara gerekli olan müdahalenin yapılması halinde gerekli rahatlama sağlanmış olur. Evrenin enerjisi sizin için kullanılabilir hale gelir ve bu genellikle hayatta daha fazla huzur, rahatlık, neşe ve ihtişamla sonuçlanır.

Access Bars terapisi aldıktan sonra ne bekleyebilirsiniz?

Her Bars seansı farklıdır. Bir Access Bars seansından sonra olabilecek en basit şey, harika bir masaj almışsınız gibi rahat hissetmenizdir. Olabilecek en iyi şey, tüm hayatınızın değişebilmesidir.

En sık bildirilen etkiler arasında şunlar vardır: artan huzur ve rahatlık hissi, geçmişte sizi üzmüş olabilecek durumlara daha az tepki verme, daha dinlendirici ve derin uyku, seanstan önce üzücü olanın artık önemli olmadığını hissetme.

Access Bars terapisini ne sıklıkla yaptırmalısınız?

Bu tamamen size bağlıdır. Ne kadar iyi hissetmek istersin? Hayatınızın ne kadar kolay olmasını istersiniz? bu sorulara vereceğiniz cevaba bağlı olarak seansları daha sık bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Çoğu kişi Access bars terapisini haftada en az bir kez ya da stresli, huysuz veya hayatlarının gidişatından farklı hissettiklerinde uygulamayı tercih eder. Herhangi bir tür büyük şok veya travma veya herhangi bir tür enerjik değişimden sonra, uygulamayı yaptırmaya karar verebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir sorun olmadan da rahatlamak ve kendinizi daha iyi hissetmek ya da kötü olaylara karşı daha hazırlıklı olabilmek için uygulamayı yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply