ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Anti Selülit Masajı,
Anti Selülit Masajı Nedir,
Anti Selülit Masajının Faydaları,
Anti Selülit Masajı Nasıl Yapılır,
Anti Selülit Masajının Sağlığımıza Etkileri Nelerdir,

Selülit, kadınların görünümleriyle ilgili en yaygın endişelerinden biridir. Bu soruna karşı, selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olabilecek ve ayrıca üst bacakların ve uylukların genel görünümünü iyileştirmeye yardımcı olabilecek bir dizi selülit önleyici tedavi seçeneği bulunmaktadır.

Anti selülit masajı, uzmanlar tarafından en iyi doğal ve non-invaziv selülit giderme tekniklerinden biri olarak özellikle önerilmektedir. Ayrıca bunun zevkli bir tedavi olduğunu ve göz önünde bulundurmanız gereken bir iyileşme süresinin veya acı çekecek yan etkilerin olmadığını da göreceksiniz.

Selülit masajı nasıl yapılır?

Anti selülit masajı, dokuları uyarmak ve drenajı teşvik etmek, dolaşım ve lenfatik sistemleri güçlendirmek için oldukça önemlidir. Ayrıca diz içi ve üst uyluk gibi egzersizle hedeflenemeyen inatçı selülit bölgelerini hedeflemenin harika bir yoludur.

Masözünüz hedef bölgelere selülit önleyici bir losyon uygulayacak ve ardından selülitin bulunduğu yağ bölgelerini yumuşatan ve azaltan özel masaj teknikleri kullanacaktır. Deride depolanan yağlı topaklar, toksinler nedeniyle oluşur ve selülitin ana nedenini oluşturur. Masaj, toksinleri azaltır ve yağlı topakları parçalayarak selülit görünümünü azaltır. Masaj ayrıca lenfatik sistemi hedef almaya ve selülit görünümünü de artıran sıvılardan kurtulmaya yardımcı olur. Masaj, vücudun doğal kan akışını harekete geçirmeye ve vücuttan doğal olarak dağılmaları için yağ birikintilerini parçalamaya çalışır.

Bu tamamen doğal, non-invaziv bir prosedür olup, ağrısız ve rahatlatıcıdır ve anti selülit yağından veya kendi başına kullanılan kremlerden çok daha etkilidir. Masaj, son derece tedavi edicidir ve sunduğunuz birçok yorucu güzellik bakımından çok daha keyifli bir tedavidir!

Anti Selülit Masajının Etkinliği

Anti selülit masajı, selülit görünümünü tedavi etmek için etkili ve invazif olmayan bir işlemdir ve sonuçları hemen görmeye başlarsınız. Masaj, selüliti gidermenin yanı sıra şişkinliği de azaltır ve cildin genel dokusunu ve hatlarını iyileştirmeye yardımcı olur. İlk tedavinizden sonra farkı rahatlıkla göreceksiniz, fakat yapılan çalışmalardan en iyi şekilde sonuç aldığınızı görebilmeniz için en az 6 seans uygulatmanız tavsiye edilmektedir. Bu durum kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte birkaç seans hatta bir seans sonra dahi net gelişmeleri rahatlıkla görebileceksiniz.

Anti selülit masajı oldukça faydalıdır çünkü yan etkisi veya iyileşme süresi yoktur. Toksinlerin atılmasına yardımcı olmak için tedaviden sonra genellikle bol su içmenizi tavsiye edilmektedir. 

Leave a Reply