ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Ankara Masaj Kampanyaları

Ankara’da insanların rahatlayacakları ve günü stresinden uzaklaşacakları en konforlu noktalarından birisi masaj salonlarıdır. Masaj salonlarında yapılan masajlar ile günün yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atarken aynı zamanda psikolojik olarak da rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Özellikle belirli periyotlarla bu işlemlerin yapılmasıyla birlikte aynı zamanda düzenli bir tedavi yöntemi olarak algılanacak ve vücudunuzda gözle görebileceğiniz iyileşmeler yaşanacaktır.

Bu tür masaj uygulamaları tarih boyunca yapılmış ve eski medeniyetlerde bir tedavi yöntemi olarak kullanılmıştır. Vücudun belirli noktalarına yapılan baskılarla birlikte iyileşmelerin yaşandığı ve vücutta depolanan stres ve yorgunluğun da bu şekilde iyileştiği bilinmektedir. Özellikle işinin ehli ve deneyimli bir masör tarafından yapılan masajın tek seansı dahi kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Bu noktada uzmanların yaptığı açıklamalar doğrultusunda yapılan bu masajların vücudun direncini arttırdığı görülürken aynı zamanda ilerde karşılaşacağınız olası hastalıkların da önüne geçilecektir.

Eski medeniyetlerde uygulanan ve bir tedavi şekli olarak kullanılan bu masaj yöntemleri sayesinde günümüzde de karşılaşılan bir çok olumsuz durumun üstesinden gelinmektedir. Özellikle ruhsal ve psikolojik sorunlarla karşılandığında uygulanacak masaj yöntemi sayesinde kendinizi daha iyi hissedebileceğini ve rahatlayacağınız bir fırsatınız olacaktır.

Ücretlendirme ve Süreler

Genellikle belirli bir fiyat söylememiz mümkün olmayacaktır. Bunun en büyük nedeni ise sizin için uygun olacak masajın hangisi olduğunu bilmiyor olmamız. Bununla birlikte bu masajın kaç seans uygulanacağı da oldukça önemlidir. Ankarada Masaj Genel olarak tek seanslık masaj uygulamaları yapılmakla birlikte tavsiye edilen belirli sürelerde periyodik olarak uygulanmasıdır.

Genel olarak bakıldığında tek seans olarak uygulanan herhangi bir masaj türünün kısa sürede faydası ortaya çıkmakla birlikte uzun süreli zaman diliminde faydasının kaybolduğu hissedilecektir. Bundan dolayı daha uzun ve periyodik bir çalışma yaptırmanız daha faydalı olacaktır. Ankara Masaj Kampanyaları ile birlikte en azından aklınızda bir tablo olması için şu şekilde bir fiyatlandırma bilgisi verebiliriz;

– İsveç Masajı: 100€ – 1 Seans: 45 Dakika

– Spor Masajı: 100€ – 1 Seans: 45 Dakika

– Aromaterapi Masajı: 75€ – 1 Seans: 60 Dakika

– Thai Masajı: 150€ – 1 Seans: 60 Dakika

– Refleksoloji Masajı: 50€ – 1 Seans: 30 Dakika

– Derin Doku Masajı: 125€ – 1 Seans: 45 Dakika

– Anti Selülit Masajı: 150€ – 1 Seans: 60 Dakika

– Sanda Traditional: 75€ – 1 Seans: 45 Dakika

– Snowflake: 100€ – 1 Seans: 50 Dakika

– Spa: 150€ – 1 Seans: 60 Dakika

– Esansiyel Scrub: 75€ – 1 Seans: 45 Dakika

– Besleyici Bakım: 50€ – 1 Seans: 45 Dakika

– Yumuşatıcı Bakım: 50€ – 1 Seans: 45 Dakika

Müthiş Kampanyalar

Ankara masaj salonunda yaptıracağınız uygulamalar için belirlenen fiyatlar genellikle tek seanslık olarak belirlenmektedir. Bununla birlikte çoklu seanslarda ya da aylık veya yıllık üyeliklerde müthiş kampanyalar ortaya çıkmaktadır. Genel olarak bakıldığında aylık ya da yıllık üyelik bazında yapılan çalışmalar daha uygun fiyata gelmektedir.

Bu durumda masaj uygulamalarını yaptırmayı kendiniz için bir hayat felsefesi haline getirmeniz oldukça önemli olacaktır. Çünkü herhangi bir ağrı için yaptırdığınız masajın sonrasında ağrınız azalsa da uzun süreli durumlarda tekrar ortaya çıkabileceği gibi farklı ağrılarla da karşılaşmanız muhtemeldir. Bunun yerine ağrınız azalsa dahi masaja devam ederseniz hem ağrının nüksetmesinin önüne geçecek hem de ilerleyen dönemlerde ortaya çıkabilecek herhangi bir ağrının da önünü kesmiş olacaksınız. Bu sayede daha sağlıklı bir yaşam sürmüş olacaksınız.

Ankara masaj kampanya, Ankara masaj kampanyaları, Masaj Kampanyaları, Masaj Kampanyaları Ankara,

Leave a Reply