ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Masaj ile vücudun yenilenmesi amaçlanmıştır. Masaj kan dolaşımını hızlandırır ve vücudun dokularını yeniler. Ayrıca, masajın bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve ağrıyı azaltmaya yardımcı olduğu da bilinmektedir. Masaj kan dolaşımını hızlandırır ve depresyonu yatıştırır. Düzenli olarak Ankara masaj masöz hizmet alan kişiler stres ve depresyondan uzak kalabilir.

Uzmanı Kendiniz Seçin Ki Sağlıksız Sonuçlar İle Karşılaşmayın

Yanlış masaj yapmak vücudunuza zarar verebilir. Ancak masaj, profesyonel ellerde, hijyenik ortamda, deneyimli bir masaj terapisti ile yapıldığı zaman masaj yaptıran kişiye zarar vermez.

Tıbbi masaj: Bu, mekanik ve refleks etkilerini arttırmayı amaçlayan bir masaj türüdür.

Klasik (İsveççe) masaj: 5 temel teknik var. Bu masaj türü ile kan dolaşımı sağlığı toparlanabilir.

Taşlarla yapılan masaj – Shiatsu masajı: Japoncadan çevrilmiş olan “parmak baskısı” anlamına gelir. Bu bir Uzak Doğu masajıdır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak tedavinin yeniden dengelenmesidir. Vücudu dengeler ve rahatlatır. Elbette Ankara masaj masöz iyi bir uzman olmalıdır.

Tay masajı: Yoga Zen Shiatsu gibi bir türdür. Esneklik verir, vücut enerjisi masajı arttırır.

Refleksoloji: Ayak masajıdır. Ayaklarımızın altındaki noktalar baskı altındadır. Rahatlatıcı, Eflorai ve Petrisai teknikleri ağrıların azaltılması için kullanılır.

Cleo masajı: Derin doku masajı olarak bilinir. Cleo masajı, lenflerin açılmasına, dokuların gevşemesine ve derin ve güçlü yüklerle yenilenmesine neden olan bir masaj türüdür.

Kupa masajı: Bu, bardaklarda kullanılan bir masaj türüdür. Sorunlu bölgelere uygulayın. Selülit, çatlak ve masaj amaçlı masaj alanlarına uygulanır.

Anne ve bebek rahat bir doğum sağlar.

Hamileler için masaj: Hamilelikte normal ağrıların haricindeki yoğun ağrıları dindirmek için yapılır. Bu masaj, hamilelikle ilişkili bazı bozuklukları azaltmak için yapılır. Anne ve çocuğu dinlendirmek için tasarlanmıştır.

Yüksek Kaliteli Masajı Nasıl Ayırt Edebiliriz?

Masaj fırsatı adı altında sunulan her hizmetin iyi olduğunu söylemek imkansızdır. Kaliteli hizmetleri ayırt etmek için masaj hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak gerekir. Spa ve sunulan hizmetlerin çoğu basit bir masajın ötesine gidemez. Spa masaj hizmetleri denilen bile olsa, birçok yöntem, malzeme ve süreç kullanılır. Bu nedenle, bu alanda uzmanlaşmış ve eğitimli masaj terapistleri tarafından uygulanmalıdır. Spafoni olarak bu konulara çok dikkat ediyoruz. İyi bir Ankara masaj masöz belirlerken nelere dikkat edebilirsiniz;

Masaj sırasında kullanılan yağ ve esanslar

Masaj uygulama alanları

Manuel ekipman

Masaj süresi

Kaliteli Bir Masajın Faydaları Nelerdir?

Özel bir masöz tarafından yapılan masaj, hem fiziksel hem de psikolojik olarak bir kişi için çok faydalı olacaktır. Uzun saatler boyunca masaj yapmayı vaat ediyorsanız, bu her zaman iyi değildir.

Romatizma ve benzeri hastalıklar için masaj yapan insanlar genellikle kısa süreli ancak hızlı etkili masajlardır. Aynı spa fırsatları için de geçerli. Hatta farklı spa masajı seçenekleri de var. Çiftler için masaj kampanyaları daha fazla rahatlama ve stres için hafif tedaviler içerir.

Zihinsel yorgunluk çok fazla masaj alır, kokulu yağlar ve esanslar kullanılır. Düzenli olarak spa masajı alan insanlar sporda daha az sakatlanır ve vücut esnekliği kazanır. Ankara’da masaj yapan çoğu kişi bunu şehrin yorgunluğunu önlemek için yapmalı ve bu gerçekten insanlara huzur veriyor.

Leave a Reply