ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Masaj odasında, masaj sırasında yüz masajını kolaylaştırmak için benzersiz bir masajla birleştirilmiş aksesuarlara sahip olduğunuzdan emin olun. Bu aksesuarlar çok pahalıdır ve bulmak zordur, herhangi bir mağazada ve küçük işletme hediyelik eşyalarında kolayca bulunurlar.

Ankara masaj merkezi içinde kullanılan masaj mumları kişi için bir huzur ve rahatlama kaynağı olacaktır. Başka bir masaj aksesuarı olarak adlandırılabilecek masaj esansiyel yağları da masaj için çok önemlidir. Masaj masajı, masaj esansına sahip bir kişiye uygulanabilir. Böylece, kişiye farklı bir masaj şekli uygulanır. Kullanılan diğer ürünler tek kullanımlık ürünlerdir. Tek kullanımlık ürünler sayesinde, kişi daha hijyenik bir masaj türüne sahiptir. Masaj sırasında kullanılan aksesuarları sıralayabilirsiniz.

Masaj Odası Planı

Terapistin masaj üzerine yoğunlaşması, masaj alan kişinin masaj sırasında kendini güvende hissetmesini sağlar. Daha etkili masajların gerçekleşeceğine inandığımızı belirtmek isteriz. Masaj odası her zaman temiz olmalıdır.

Masaj odasında kullanılan ışık çok büyük olmamalıdır; Terapist tarafından seçilen küçük mumlar bile kullanılabilir. Ankara masaj merkezi odasının duvarları açık ton olmamalı, daha fazla kırmızı ton kullanılmalıdır.

Masaj odasında rahatlatıcı su veya şelale sesleri kullanmalısınız. Masaj odasında hoş kokular sıkılmalıdır. Masaj odasında kullanılan dolaplar ve masalar masajın bütünlüğünü ihlal etmemelidir. Duş odası duş sistemine sahip olmalıdır. Masaj odası çok sessiz ve insanların enerji toplaması çok önemlidir.

Masaj Yatağı Nasıl Olmalıdır?

Masaj psikolojik ve fizyolojik rahatlama yaratan son derece etkili bir yöntemdir. Bir masaj yaparken yatak çok önemlidir. Konforunuz ve güvenliğiniz sağlanmalı ve masöz rahat bir çalışma alanına sahip olmalıdır. Ankara spa masaj merkezi ayrıntılarında uzmanlar bunları rahatlıkla hazırlayacaktır.

Ek olarak, yatak ayakları veya ideal büyüklükte olması gereken yatağın başı asla yatağın dışında kalmamalıdır. Masaj yatağı çok yüksek değil ve yüksekliği ayarlanabilir. Bazı yerlerde ellerinizi sırtınıza koymanız ve rahat bir pozisyona sahip olmanız önemlidir.

Masaj Koltuğu

Bu, ortalama olarak 10 ila 20 dakika arasında bir rahatlama sağlar, ancak bu yöntem sadece gerektiğinde uygulanır. Tamamen giyindiğinde özel bir sandalyeye uygulanır.

Leave a Reply