ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Ankara Spa Merkezleri Kızılayda Spa Masaj Otelleri

Ankara da yaşıyor ve yoğun iş temposundan sıkılıyorsanız sizlere harika bir önerimiz var. Ankara Spa Masaj Merkezleri Kızılay sayesinde artık tüm günlerin yorgunluğunu ortalama bir saatte yaptıracağınız masajlar ile atacak ve gayet rahatlamış bir şekilde evlerinize geri döneceksiniz. Bu sayede artık işlerin yorgunluğu ya da günlük hayatınızda yaşadığınız stresler bile sizlere boş gelecek ve sizler daha aktif olarak hayatınıza devam edeceksiniz.

Düşünsenize, eve yaptırdığınız sıradan bir masaj bile ne kadar iyi geldi diyorsunuz. Bu durumun birde profesyoneller tarafından yapıldığını düşünsenize. İşte o zaman anlayacağınız kalite farkı ile Ankara masaj salonu farkını hissetmiş olacaksınız. Üstelik zaman zaman fırsat sitelerinde yapılan indirimler ile de bir hali makul fiyatlara masaj yaptırmış olacak ve bu imkanları son derece avantalı kullanacaksınız.

Dilediğiniz kadar masaj yaptırabilir ve bunu sık sık deneyebilirsiniz. Dilerseniz her seferinde farklı bir masaj türü yaptırarak size en iyi hangisinin geldiğini bulabilirsiniz. Sizlerde bu masajlar ile yeniden hayat bulacak ve çok daha rahatlamış hissedeceksiniz.

Otel Spa Merkezlerinde Taş Masajları

Daha önce hiç sıcak taş masajı denemedi iseniz mutlaka denemenize de öneririz. Taşlar belli bir ısıda kalacak ve size bir ortalama vererek özle bir masaj sistemi uygulanacaktır. Bu saya de artık taşların mucizesine inanacak ve sık sık bu masaj türünü yaptırmak için
Ankara Kızılay Spa Masaj Merkezleri kapısına gideceksiniz. Özellikle memnun kaldığınız adreslerden vazgeçmeden devam edebilir ve gereksinimi duyduğunuz her an randevu alarak gidebilirsiniz.

Randevu almanızı gerekiyor diyoruz çünkü çoğu zaman randevu alınmadan maalesef işlemler yapılamıyor. Belli bir sayıda masör olduğu için ve terapiler uzun sürdüğü için mutlaka saatli randevu almalı ve orada boşa geçen saatler boyunca beklemezsiniz.

Spa Merkezinde Thai Masaj Uygulaması

İnsanların hem fiziksel hem de ruhsal olarak iyi hissetmeleri için, yıllardır uygulanan masaj geleneği, Tay masajı ile farklı bir boyut açıyor. Yarı sert zeminde elbise ile yapılması, uygulanan yoga hareketleri, tedavi uzmanının masajı hem kendisinin yapması hem de hastayı aktif hale getirmesiyle oluşan, Tayland ve Çin geleneklerine bağlı bu masaj, Buda zamanına dayanıyor.

Atardamar ve sinir uçlarına baskılar yaparak enerji kanallarının açılmasını sağlayan bu masaj, aynı zamanda lenf sistemini de bu sayede harekete geçiyor. Yağ kullanmadan kıyafet üzerinde uygulanan Tay masajı, uygulanan baskının artmasıyla enerji kanallarını bu sayede daha aktif hale getiriyor. Uzman kişilerce Ankara masaj salonlarında yapılan bu masaj, eklem ve kas ağrılarının dışında, sindirim sistemi, iç hastalıkların tedavisi için de oldukça etkili. Faydaları bununla da bitmeyen Tay masajı ayrıca romatizma, fıtık ve toplumda sık görülen duruş bozuklukları için de tedavi edici özellikte. Eklem, eklem uzantıları ve kaslara gerdirme ve baskı yapılarak masaj sırasında ağrılar oluşsa da bunlar masaj sonrası yerini huzura bırakıyor. Diğer masaj türlerinden farklı olarak ovuşturmanın yanı sıra egzersiz ile birlikte yapılıyor.

Leave a Reply