ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Masaj hizmeti veren spa masaj salonlar, Türkiye’nin birçok kentinde yer almaktadır. Sayıları gün geçtikçe artış göstermektedir. Bu sayede rahatlıkla terapi alınabilmektedir. Masaj, farklı türleri ile dikkat çeker. Spor, medikal, rahatlama, nuru ve daha birçok değişik isim ile bilinmektedir. Erkek ya da kadın müşteriler, farklı mekanlar üzerinden bu tip bir hizmet talebinde bulunabilirler. Masaj salonları genellikle erkekler tarafından tercih edilir. Buralarda birçok kadın masöz çalışmaktadır. Değişik istekler ve talepler her zaman dikkatle alınır.

Masaj Salonları Özellikleri Nelerdir?

Ankara Spa Masaj salonları özellikleri konusunda farklı kriterler ön plana çıkar. Masaj salonları günümüzde çok modern bir şekilde yapılmıştır. Özellikle gözü yormaması açısından özel ışıklar kullanır. Son derece loş olan bu aydınlatma, ortama çok farklı bir hava katmaktadır. Terapi odalarında müşterilerin memnuniyeti için her türlü ayrıntı düşünülmüştür. Masaj yatağı çok rahattır. Baş bölümünün koyulması için özel bir alan dizayn edilmiştir. Ayrıca havlu, terlik de verilir. Duş alma bölümü mevcuttur.

Masaj Salonlarındaki Masaj Çeşitleri Nelerdir?

Masaj çeşitleri, salonlarda çok farklı şekilde uygulanmaktadır. Bu masaj teknikleri içinde en çok ilgiyi şüphesiz ki Aromaterapi masajı görmektedir. Kasık masajı olarak da bilinir. Son derece büyük bir zevk sağlamaktadır. Mutlaka yağlı bir şekilde uygulanır. Böyle bir hizmet için mutlaka isteğinizi dile getirmeniz gerekmektedir. Amaç ise müşterinin yorgunluk anlamında doyurulmasıdır.

Buna ek olarak İsveç masajı ile kan dolaşımının çok daha iyi bir hale getirilmesi mümkündür. Çünkü bu tip bir masaj ile kaslar daha iyi çalışır. Kalp bölgesine kan miktarı da artar. Stresten sıkılan ve çok gerilenler için ise anti stres masajı önerilir. Taşlar ile yapılan masaj da çok büyük bir ilgi görmektedir. Bali masajı oldukça özeldir. Mutlaka uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Masaj Fiyatları Nasıldır?

Masaj fiyatları genellikle bütçeyi sarsmayacak şekilde ücretlendirilmiştir. Klasik masajlarda ücret çok yüksek değildir. Thai masajı için mutlaka bir miktar fazla para ödenmelidir. Bunun yanı sıra masajın süresine göre de fiyatlandırma yapılmaktadır.

Leave a Reply