ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Masajda Gizlilik Kurallarına Önem Vermek Sağlık Merkezlerinde Nasıl Uygulanmaktadır?

Bir masaj salonuna gideceksiniz ama bazı sorular canınızı sıkıyor, gerginliğe ve endişeye mi neden oluyor? Bu durum aslında ilk defa masaj yaptırmaya karar veren kişiler arasında oldukça yaygındır.

Ankara SPA Masaj Merkezlerinde gizlilik kurallarına nasıl önem veriliyor. Özellikle masajda gizlilik kurallarına önem vermek isteyen kişilerin bu tür tereddütlerle karşı karşıya kalınması beklenen bir durumdur. Bununla birlikte çoğu insanın aklına takılan daha birçok soru bulunabilmektedir. Bu sorulardan bazıları şunlardır;

Vücudumun belirli yerlerinden çekiniyorum, tamamen soyunmalı mıyım?

Kompleksler, utangaçlık ve kişinin vücudundan memnuniyetsizliği, çoğu zaman yalnızca kişisel yaşam için değil, aynı zamanda bir masaj salonunda tıbbi muayene veya soyunma için olağan ihtiyaç için de bir engel haline gelir. Masajda gizlilik kurallarına önem vermek isteyen kişiler bu konuda oldukça dikkatli ve seçici olmaktadır. Aşırı kilo, akne, yara izleri, fazla tüylülük vb. şeyler bu kişiler için utangaçlık nedeni olabilir.

Unutmayın, mükemmel insanlar yoktur ve masaj terapisti size bir doktorun gözünden bakar ve sizin hakkınızda konuşmayı bırakın, aklınızda ki bu sorunları fark etmezler bile. Buna rağmen yine de görünmesini istemediğiniz herhangi bir alan varsa vücudun belirli bir bölgesine dokunmamasını veya kısmen giyinmiş veya bir çarşafla örtülü kalmanızı isteyebilirsiniz.

Masajda Gizlilik Kurallarına Önem Vermek
Masajda Gizlilik Kurallarına Önem Vermek ve spa merkezlerinde nasıl uygulanmaktadır.

Masaj sırasında uyarılırsam ve masaj terapisti bunu fark ederse?

Kadınlar için uyarılmalarını gizlemek kolay olsada, erkekler için ortaya çıkan ereksiyon nedeniyle son derece zordur. Bu durum fiziksel farklılıklardan dolayıda erkeklerin bu konuda daha zor bir durumda kalmasına neden olabilecektir. Aslında, oldukça doğal bir durum olan bu konuyla alakalı yine de insanların çekingen davrandıkları bilinmektedir.

Masaj sırasında herhangi bir nazik dokunuş parasempatik bir dürtüye neden olabilir ve ereksiyon meydana gelir. Masajda gizlilik kurallarına önem vermek isteyen kişi için en iyi seçenek, dar mayo giymektir. Bu sayede bu durumun gizlenebilmesine yardımcı olabilirsiniz. Bununla birlikte ereksiyon yaşayacağınızı hissettiğiniz durumlarda, bir duraklama isteyin ve sakinleşinceye kadar biraz beklemeyi deneyin.

Bu sayede en azından ereksiyon hissinin geçmesini sağlamış olursunuz. Ve masajın kaldığı yerden devam etmesine yardımcı olmuş olursunuz. Fakat şunu unutmamalısınızki hiçbir masör, size masaj yaparken herhangi bir cinsellik uyandırabilecek bir dokunuşta bulunmayacaktır. Bu durum karşısında oldukça profesyonel olan çalışanlar sayesinde bugibi durumlarla asla karşı karşıya kalmayacağınızıda bilmelisiniz.

Leave a Reply