ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Bir tıp uzmanı tarafından geliştirilen rehabilitasyon planına göre, masaj tekniklerini terapötik amaçlar için vücuda uygulanan çeşitli yöntemlerle uygulayan kişidir. Masör; İşletmenin genel prensiplerine uygun olarak, iş güvenliği, güvenlik ve çevre koruma kurallarına uygun olarak, araçların, ekipmanların ve ekipmanların etkin bir şekilde kullanılması ile mesleğin verimliliği ve kalitesine ilişkin şartlar uyarınca:

Kişisel eğitim ve hijyen yapmak, Salon ve hijyen eğitimi vermek, Bir müşteriyle tanışmak ve göndermek, Masaj veya akupunktur gibi manuel prosedürleri uygulamak, Fıtık tedavisinden duruş ve omurga rahatsızlıklarına, selülit, lenf drenajı vb. Masaj, kızılötesi lambalar, Isla kompresörleri vb. gibi özel teknikler ve ekipmanlar kullanarak tedaviler uygulayın ve görevleri ve işlemleri gerçekleştirmek ile görevlidir. Otelde masaj hizmetleri kapsamında da hizmet alabilirsiniz.

Masaj Terapisti Nedir, Ne Yapar?

Bir masaj terapisti veya masöz anatomi, fizyoloji, hijyen ve masaj konularında eğitim almış ve belirli prensiplere ve kasları ve sinir sistemini tanıyan belli tekniklere göre uygulanan masaj terapistidir. Masaj terapisti, erkek masaj terapistleri için kullanılan bir terimdir. Masöz adı ayrıca kadın masörlerde kullanılır. Otelde masaj hizmetleri almak isterseniz masaj terapistinin cinsiyetini de belirleyebilirsiniz.

Müşterileriyle semptomlar ve tıbbi öykü hakkında konuşuyor. Vücudun ağrılı veya gergin alanlarını değerlendirir. Kasları veya diğer vücut dokularını kontrol ederek yumuşatır. Müşterilere germe, güçlendirme, genel rahatlama ve duruşun nasıl geliştirileceğini anlatır.

Masaj terapistleri, ağrıyı gidermek ve genel refahı artırmak için müşterinin kaslarını ve dokularını yoğurmak için vücudun ellerini, parmaklarını, ön kollarını, dirseklerini ve kaslarını kullanır.

Masaj terapistleri, masajı müşteriye uygularken masaj losyonlarını ve yağlarını kullanabilirler. Masaj türüne bağlı olarak, masa veya sandalyede masaj yapılabilir. Masaj 5-10 dakika veya bir saatten kısa sürebilir.

Bir masöz, müşterilere bir masajla ulaşmak istediklerini anlatır. Bazı masaj terapistleri müşterileri için özelleştirilmiş tedavi planları sunabilir. Ayrıca, seans sırasında müşteriye uygulanacak ek gevşeme teknikleri hakkında bilgi sağlayabilirler.

Masaj terapistleri, modalite denilen birçok masaj türünde uzmanlaşabilir. İsveç masajı, derin doku masajı ve spor masajı, birçok masaj terapisinin sadece birkaçıdır. Çoğu masaj terapisti, farklı teknikler gerektiren farklı yöntemlerde uzmanlaşmıştır.

Tipik olarak, masaj tipi müşterinin ihtiyaçlarına ve fiziksel duruma bağlıdır. Örneğin, terapistler eski müşteriler için sporcular için kullanmayacakları özel ekipman kullanabilirler. Bazı masaj türleri yalnızca belirli müşteriler tarafından kullanılabilir; Örneğin, hamile kadınlar doğum yapmadan önce özel bir masaj alırlar. Otelde masaj hizmetleri almak da kolaydır.

Leave a Reply