ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Ankara Spa masaj konusunda ülkemizin en çok alternatif sunan kentlerinden birisidir. Spa masajın tam olarak ne olduğunu bilmek gerekmektedir. Geçmişi tarih öncesine kadar uzanan bu teknik, normal şartlarda sıcak su ile yapılan terapi demektir. Spa kelimesi birçok yerde kaplıcanın yerine konulmaktadır. Günümüzde ise bu kavram biraz değişmiştir. Farklı yağlar ve taşlar ile yapılan masajlara spa ismi verilmiştir. Bu tip merkezler son derece modern olarak tanımlanabilir. Ankara otel masaj hizmetini spa şeklinde yerine getiren mekan sayısı çok fazladır.

Spa Masaj Nasıl Yapılır?

Ankara spa otelleri sayesinde verilen hizmetin birçok dikkat çekici yanı vardır. Spa içinde masaj en çok tercih edilen yöntemdir. Bali masajı, esneme amacı ile yapılır. Kanın, kalp bölümüne doğru gitmesi için İsveç masajını yaptırabilirsiniz. Sporcu masajı ise performans arttırıcı etkisi ile ön plana çıkmaktadır. Shiatsu, bir nevi akupressur olarak da tanımlanır. Enerjiyi harekete geçirmektedir.

Spa Masajın Faydaları Nelerdir?

Ankara spa masaj otelleri ile terapi sonunda birçok değişik avantaja sahip olabilirsiniz. Bunlar şöyledir;

  • Vücutta oluşmuş her türlü gerginlik, sıkışıklık, kas spazmı, spa ile başarılı bir şekilde ortadan kaldırılmaktadır.
  • Bunun yanı sıra çok sık spor yapan ancak bu konuda yeni olan kişilerin ağrıları da spa ile son bulur.
  • Cilt üzerinde spanın etkilerini söylemek gerekmektedir. Ölü cilt yenilenir. Daha genç bir görünüm kazanmak mümkündür.
  • Spa, kan dolaşımını çok iyi bir hale getirir. Düzenli bir şekilde kan dolaşımı devam edecektir.
  • Geceleri uyumakta zorlanan kişiler, spa ile buna çözüm bulabilirler.
  • Bunun yanı sıra zinde kalmak, spa sayesinde çok kolaydır.

Spa Masaj Fiyatları Nasıl?

Müşterileri Ankara masaj fiyatları ne kadar sorusuna farklı cevaplar verilebilir. Ankara içindeki spa masaj merkezlerinin hizmet kalitesi farklılık gösterir. Bazı spa masaj merkezlerinde sadece seans odaları ve sıcak su vardır. Böyle olduğu zaman çok yüksek bir fiyat karşımıza çıkmaz. Ancak tüm spa öğelerinin olduğu spa masaj merkezlerinde genellikle fiyat biraz yukarıda seyretmektedir. Genellikle minimum 30 dakikadan oluşan seanslar vardır. Masaj çeşitlerine göre de fiyatlar belirlenir.

One response to “Spa Masaj Ankara”

Leave a Reply