ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Ankara Spa Masaj Merkezleri Arayanlar İçin Bilgiler

Masaj hakkında geniş bilgiye sahip olmayanlar bunu basit olarak görmektedirler. Sadece tek tip masajın olduğunu zannedenler iyi bir araştırma yaparlarsa yanılgı içinde olduklarını rahatlıkla görebileceklerdir. Bu anlamda Spa Masaj Merkezleri Spa Masaj hizmetinde kaliteli bir hizmet ağına sahip olan oluşumumuzdan söz edeceğiz. Birinci kalite bir masaj hizmeti için öncelikle salonun fiziki olarak iyi bir konumda olması gerekiyor. Salonun büyüklüğü, odaların genişliği, ısıtma ve soğutma sistemleri, havalandırma, ikram ve servis gibi önemli noktalar burada göz önünde olmaktadır.

İşte bu yönleri detaylıca inceleyen, gelişimi hedefleyen ve en ilerisini amaçlayan masaj salonumuz başkentimizde bir numara olma yolunda ilerlemektedir. Spa Masaj Ankara sektöründe uzman masörlerimiz ve tüm teknolojik altyapımızla her zaman ilerleme kat etmekteyiz. A kalite hizmetimiz aynı zamanda popülaritemizi de arttırmaktadır. Bu yönüyle bizi tercih edenler ve bununla beraber başkalarına tavsiye edenler hızla artmaktadır. Fakat profesyonel salonumuzda herkese uygun bir biçimde hizmet ederek sağlık yönünden faydasını amaç edinmekteyiz.

Spa Masaj Hizmetinde Uygun Fiyat Faktörü Nedir?

Masaj hizmetinden yararlanmanın yanında ekonomik olanları tercih etmek cebiniz için daha avantajlı olacaktır. Piyasada bu hizmeti sunan firmalar arasında büyük bir kısmı müşteri için olumsuz bir biçimde fazla fiyat talep etmektedir. Bu durum masaj hizmetini kötü bir konumda değerlendirmeye bile sebep olmaktadır. Hâlbuki bu hizmet yerine getirilirken pek masraflı uygulamalar yapılmamaktadır. Dolayısıyla arzu edilen fiyat makul seviyede olmalıdır. Sizden yüksek fiyat talep eden salonlardan bunun sebebini sorabilirsiniz. Ankara Spa Masaj Otelleri sektöründe bu istenmeyen durumla karşılaştığınız takdirde alternatifleri de göz önünde bulundurmaya bakın. Yine, seçeceğiniz salonda yiyecek- içecek ve gerektiğinde müdahale edecek sağlık personelinin bulunması da önem arz edebilir. Uzman personelin yer aldığı bir salonun sağlığınız açısından daha önemli olduğuna dikkat ediniz.

Sizin için lokal, klasik, pasifik, bali ve bunun gibi çeşitli masaj yöntemleri arasında hangisinin olması gerektiğini tespit edecek olan profesyonel ekiple en başarılı sonucu alacaksınız. Tüm bu saydığımız özelliklere dikkat ederek, iyi bir inceleme neticesinde, sizin için en uygun olan salonu tercih edebilirsiniz. Sizlere sağlıklı bir yaşam dileriz.

Spa Masaj Merkezlerinde Uygulanan En Yaygın Masaj Türü

İsveç Masajı (Klasik Masaj)

Günümüzde klasik masaj olarak da bilinen ve İsveçli uzman tarafından geliştirilen bu masaj türü bir nevi bütün masaj metotlarının birleşimi ve disipline edilmiş hali. Geleneksel Tayland ve Çin masajının aksine bitkisel yağlarla birlikte kullanılan İsveç masajı, kan dolaşımını hızlandırarak hücrelerin yenilenmesini sağlıyor. Doğu kökenli masajlardan farklı olarak, yakın temas ve dokunma odaklı olan bu masaj adaleleri de güçlendiriyor. Hem vücudun yorgunluğunu ve stresini atmak hem de güne zinde başlamayı sağlayan İsveç masajı yaklaşık 45 dakika sürüyor.

Kalbe en uzak olan uzuv olan sağ ayaktan başlanıp boyunda biten bu masaj, sıvazlama, yoğurma, friksiyon, darbeleme ve vibrasyon (titreşim) bölümlerinden oluşuyor. Masaj sırasında deride kızarıklık, damarlarda daralma veya genişleme görülse bile, kan akışında hızlanma görülür ve masaj sonunda, kas gerginliği büyük ölçüde azalmış olur. Ankara masaj salonlarında uzman masörlerin özenle yaptıkları bu masajla birlikte, vücudunuzdaki en pasif doku bile uyarılarak aktif hale getiriliyor. Tüm dünyada dinlendirici etkisinin yanı sıra sporcular için ve ayrıca tıbbi alanda da kullanılan bu masaj ile beden büyük bir zindelik haline geçiyor.

1776 yılından günümüze kadar geliştirilip gelen İsveç masajı, dünya da en çok kullanılan masaj türlerinden birisi. Ankara masaj alanında çok kullanılan bu türü, masajın yanı sıra anatomi bilgisine sahip uzmanlar sayesinde en iyi yapan şehirlerden bir tanesi. Sadece yerli halkın değil, yurtdışından gelen misafirlerin de rahatlamak için yaptırdıkları bu masaj Ankara içinde deneyimli masörlerle birlikte, rahatlama ve zindelik seansına dönüşüyor.

Leave a Reply