ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Spa Masaj Salonu Adres ve Telefonları İçin Doğru Güvenilir Site Adresi

Günümüzde oldukça yoğun kullanılan spa merkezleri birçok açıdan insan üzerinde ki olumlu etkileri sayesinde hızlıca yaygınlaştı. Özellikle SPA Masaj Salonu Ankara bölgesinde ki etkisi ile birlikte birçok insana hizmet vermeye devam etmektedir. 

Son dönemde büyük şehirlerde yaşayan kişilerin masaj salonlarına olan taleplerinde daha fazla bir yoğunluk olduğu görülebilmektedir. Bu durum insanların aklına bazı soruların da gelmesine neden olmaktadır.

Özellikle bazı konularda çekingen davranan kişilerin masaj salonlarına gitmekten vazgeçtikleri bilinmektedir. Oysa ele alındığında bu çekingen tavırlarının normal duygular olduğu anlaşılmaktadır. Bu konularla ilgili ortaya çıkan sorulara ve cevaplara birlikte bakalım.

Masaj Sırasında Konuşabilir miyim?

Genel olarak ele alındığında masaj yaptırılırken rahatlamak, odaklanmak ve sorunlardan uzaklaşabilmek adına mümkün olduğunda konuşmamak en iyisi olacaktır. Hatta çoğu kişi masaj esnasında uyuyarak bu süreci tamamlamaktadır.

Bununla birlikte rahat değilseniz, isteklerinizi ya da dileklerinizi her zaman ifade edebilirsiniz. Özellikle de size masaj uygulandığı sırada daha önceden söylemeyi unuttuğunuz herhangi bir rahatsızlığınızın olduğunu söylemek ya da soğuk, sıcak ya da herhangi bir acı hissettiğiniz de bunu dile getirmek isterseniz rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Ya Gıdıklanırsam?

Herkes bir dereceye kadar gıdıklanır. Bu konuda rahatsızlık hissederseniz masaj terapistini uyarın. Bu konuda daha dikkatli olacaklardır yada huylandığınız bir alan varsa oalanda daha az vakit geçireceklerdir. Ancak genellikle masaj sırasındaki orta ve hafif hareketler gıdıklanmaya neden olmaz.

Tuvalete Gitmek İstersem?

Masaj sırasında aniden tuvalet ihtiyacınız olursa, bunu söyleyin ve tuvalete gidin. Siyatik kaslarını sıkar ve gererseniz masajın faydası olmaz. Herhangi bir rahatsızlık, kaygı ve fiziksel faktör ortadan kaldırılmalıdır. Bundan dolayı bugibi tamamen insani bir ihtiyaç için herhangi bir çekingenliğe kapılmadan ihtiyacınızı dile getirmelisiniz.

Ya Masaj Sırasında Gaz Çıkarırsam?

Masaj sırasında vücut büyük ölçüde rahatlayacaktır. Herzaman olmasa da çok nadir durumlarda masaj yaptıran kişinin gaz çıkarması durumu söz konusu olabilir. Bu durum profesyonel bir masör tarafından oldukça iyi tolere edilecektir. Ayrıca masaj sırasınca gaz çıkarmak isterseniz masajı durdurarak lavaboya gidebilir ya da erken bitirmek isteyebilirsiniz.

Bu tamamen doğal olduğunu zaten masajın insan vücudunu rahatlattığından dolayı böylebir olayın yaşandığınıda aklınızdan çıkarmamalısınız. Zaten çoğu durumda masaj terapisti bu olayları tamamen profesyonel şekilde görmezden gelerek size yardımcı olacaktır. Bu durumda sizi oldukça rahatlatacak ve herhangi bir zorluk yaşamadan masaj işleminin tamamlanmasını sağlamış olacaksınız.

Leave a Reply