ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Ankara Masaj Fırsatları ve Kampanyaları

Ankara’da hizmet veren masaj salonları genel olarak incelendiğinde birçok açıdan insan sağlığına faydası ortaya çıkmaktadır. Özellikle Ankara gibi büyük şehirlerde yaşanan yoğunluk ve karmaşanın içinden çıkarak evine giden birçok insanın yaşadığı sorunları ailesine ya da arkadaşlarına da yansıttığını görebilirsiniz. Bu noktada yapılacak en iyi şey masaj salonuna giderek üzerinizde ki negatif enerjinin atılmasını sağlamaktır.

Ankara Masaj Fırsat hizmetleri özellikle işini iyi yapan bir masör tarafından tek seansta olsa yapılan masajın etkisini anında görebilirsiniz. Hem vücut yorgunluğunuzu hem de ruhsal yorgunluğunuzu bu sayede atabilirsiniz. Bu masaj sayesinde daha pozitif düşünecek ve bu durum çevrenize de yansıyacağı için mutlu bir hayat sürmüş olacaksınız.

İSVEÇ MASAJI FIRSAT

Gevşeme sağlamak, kan ve lenf dolaşımını hızlandırmak, kaslar da ortaya çıkmış olan gerginliği azaltmak amacıyla yapılan bir masaj türüdür. Belirli masaj yağlarının da kullanıldığı bu masaj yöntemi için ideal olan uygulama süresinin 45 dakika olması tavsiye edilmektedir. Haftada 2 seans tavsiye edilmektedir bununla birlikte bir ay içinde 6 seans uygulanması durumunda sözle görülür gelişmeler yaşarsınız.

ANTİ SELÜLİT MASAJI FIRSAT

Genellikle bayanlar tarafından tercih edilen bu masaj türü ise vücutta selülite neden olan ödem ve toksinlerin atılmasında yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte yapılan masaj sayesinde dolaşım sisteminin uyarılması sağlanarak selülite neden olan unsurların etkisiz hale gelmesi sağlanmaktadır. Özellikle selülit önleyici krem ya da yağlarla birlikte uygulandığında etkisi daha da artmaktadır. Bu masajı uygularken bacakta 20 – 30 dakika kadar, karın ve kollarda 10 – 15 dakika kadar yapılması tavsiye edilmektedir. Haftada 3 seans tavsiye edilmekle birlikte toplamda 9 seansta gözle görülür değişikliği hissedeceksiniz. Selülit için uygulanacak bu masajın aksatılmadan ve düzenli bir periyot halinde yaptırılması oldukça önemlidir. Bir seansın kaçırılmış olması daha etkisinde ciddi bir azalmanın yaşanmasına neden olacaktır.

TAI MASAJI FIRSAT

Hint ve Çin tıbbında kullanılan bu masaj türü diğer masajlara göre biraz daha sert uygulanan bir yöntemle yapılmaktadır. İnsan vücudunun zorlanması söz konusu olacağından dolayı kesinlikle uzman olmayan biri tarafından yapılmaması gerekmektedir. Bundan dolayı Ankara masaj salonlarına giderken bu konuyu belirterek bu alanda özel eğitim almış bir masör istediğinizi bildirebilirsiniz. Masajı yapan kişi baş parmaklarıyla, elleriyle ve ayaklarıyla vücudunuzun belirli özel noktalarına basınç uygulayarak masajı devam ettirmektedir. Bu sayede vücutta ki gerginlik en aza inerken aynı zamanda kas yorgunluğundan da kurtulmuş olacaksınız. Bu masajı kesinlikle evde tek başınıza başka birisi üzerinde denememeniz gerektiğini unutmayınız bununla birlikte sizde bu masajı yaptırmak istiyorsanız mutlaka bu alanda deneyimi olan ve gerekli eğitimleri almış bir masöre yaptırmalısınız. Haftada 1 seans, ayda 4 seans önerilen programdır. Her seansın 60 dakika olması tavsiye edilmektedir.

DERİN DOKU MASAJI FIRSAT

Çeşitli yağlar uygulanarak yapılan bu masaj sayesinde özellikle kronik ağrılarınızdan kurtulacaksınız. Bununla birlikte duruş problemi olanlar ya da kronik kas gerginliği bulunanlar için oldukça etkili bir yöntem olarak tavsiye edilmektedir. Haftada 2 seans uygulanması tavsiye edilmektedir. Her seansın ise 45 dakika civarında olması gerekmektedir.

DOLAŞIM MASAJLARI

Özellikle deri altında ki kan dolaşımına doğrudan etki eden masaj yöntemidir. Dokuların canlanmasına yardımcı olurken aynı zamanda kan dolaşımını canlandırır. Özellikle kol ve bacaklara uygulanan bir masaj yöntemi olarak bilinmekle birlikte metabolizmayı canlandırarak tansiyon gibi faktörlerin düzenlenmesine yardımcı olur. Haftada en az iki seans yapılması ve her seansın en az 45 dakika olması tavsiye edilmektedir.

Ankara Masaj Fırsat, Ankara Masaj Fırsatları, Ankara Masaj Fırsatı,

Leave a Reply