ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Ankara Masaj Fiyatları ve Masaj Süreleri hakkında bilgiler

Ankara masaj salonlarında yapılan masaj türleri kişinin ihtiyacına göre farklılık göstermektedir. Özellikle vücutta ortaya çıkan ağrıların azalmasından, ruhsal ve psikolojik fayda sağlamasına varıncaya kadar birçok faydası olduğu bilindiğinden dolayı farklı amaçlar için uygulanabilmektedir. Bundan dolayı her kişi için ayrı bir programlama yapılması gerekmektedir. Bundan dolayı alanında uzman birisi tarafından ilk olarak hangi masajın kaç seans alınacağı ve bunun ne kadar süreceğiyle ilgili tavsiyeler vermesi gerekmektedir.

Bunun için alanında uzman bir doktora başvurabileceğiniz gibi masaj salonunda görev yapan ve bu konuda gerekli eğitimleri almış olan bir masörden de destek alabilirsiniz. Özellikle sorunlarınızı açık bir şekilde anlattıktan sonra gerekli olan masaj türüne karar verilecektir. Bununla birlikte bu masajın ne kadar süre yaptırılması gerektiğini de öğrenmeniz gerekmektedir. Bunun sonrasında Ankara masaj salonuna gelerek tedavi sürecinize Ankara Masaj Fiyatlarını kendinize en uygun masaj türünü seçerek başlayabilirsiniz.

Peki, bu masaj uygulamaları için ne kadar bütçe ayırmam gerekiyor, diye düşünüyorsanız bunu net bir şekilde söylememiz mümkün değildir. Genellikle her masaj için ayrı bir ücretlendirme olmakla birlikte size hangi masajın kaç seans uygulanacağı belirlenmeden bir fiyat aralığı da çıkarmak mümkün olmayacaktır. Ayrıca tek seans için ödeyeceğini fiyat ile aylık ya da birkaç aylık üyeliklerde bu fiyatlandırmada da indirim yapılabileceği unutulmamalıdır. Kesin bir fiyatlandırma veremiyor olsak da en azından bir fikir oluşturması için aşağıda ki fiyatlandırmalara bir göz atabilirsiniz.

MASAJ ÇEŞİTLERİ VE SÜRELERİ

İsveç Masajı: 45 Dakika

Haftada 2 seans tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte bir ay içinde 6 seans tüm metabolizmanızın canlanmasını sağlar.

Spor Masajı: 45 Dakika

Sporla uğraşanlar için oldukça etkili olacak bir masaj yöntemidir. Program dahilinde haftada 1 seferden 3 sefere kadar seanslar tavsiye edilmektedir.

Aromaterapi Masajı: 60 Dakika

Bitkisel özler kullanılarak elde edilen aromaların kullanılarak yapılan bir masaj türüdür. Vücut ağrılarından kurtulduğunuz gibi aynı zamanda ruhsal ve psikolojik olarak da fayda sağlar. Ruhsal ve psikolojik sıkıntıya düştüğünüzde yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte ayda bir defa uygulamanız oldukça faydalı olacaktır.

Thai Masajı: 60 Dakika

Haftada 1 seans, ayda 4 seans tavsiye edilmektedir.

Refleksoloji Masajı: 30 Dakika

Özellikle bedensel ağrılarınız olduğunda yaptırabileceğiniz bir masaj türüdür. Ayak altında belirli noktalara baskı uygulanarak yapılmaktadır. Ağrılarınız olduğu dönemde yaptırabileceğiniz gibi ayda bir defa yaptırmanız sağlığınıza iyi gelecektir.

Derin Doku Masajı: 45 Dakika

Haftada 2 seans tavsiye edilmektedir. Belirli bir bölgeye yapılabileceği gibi, tüm vücuda da uygulanabilir.

Anti Selülit Masajı: 60 Dakika

Haftada 3 seans tavsiye edilen yöntemdir, 9 seansta gözle görülür değişikliği hissedeceksiniz.

Sanda Traditional: 45 Dakika

Dinlendirme amacıyla yaptırabileceğiniz bir masaj türüdür. Genellikle yoğun iş temposu olan kişiler haftada 4-5 defa yaptırabilir.

Snowflake: 50 Dakika

Haftada 2 seans tavsiye edilmektedir. Bedeni yeniler, ağrı ve yorgunlukların vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Spa: 60 Dakika

Haftada 2 seans tavsiye edilir, düzenli olarak bir ay uygulanması durumunda hem cildiniz hem kan dolaşımınızın iyi duruma geldiğini göreceksiniz.

Esansiyel Scrub: 45 Dakika

Özel kürlerle yapılan bir masajdır. Dilediğiniz zaman yaptırabilirsiniz fakat en azından ayda bir defa yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

Besleyici Bakım: 45 Dakika

Genellikle bayanlar tarafından tercihe dilen bir masaj türüdür. Makyajın cilt oluşturduğu tahribatın iyileştirilmesinde yardımcı olur. En azından haftada bir ya da iki defa uygulanması tavsiye edilmektedir.

Ankara Masaj Fiyatları masaj türüne ve sürelerine göre değişmektedir. Kendinize uygun masaj türünü ve süresini belirledikten sonra masaj fiyatları hakkında daha sağlıklı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply