ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Kadınlar tabiatları gereği sürekli genç, güzel ve çekici görünmek ister. Erken dönemlerde, maskelerin güzelliğin korunmasında yardımcı olduğu söylenebilir. Ayrıca bazı olumsuz durumlarda yapılan cerrahi müdahalelerin de işe yaradığı bilinmektedir. Günümüzde ise cerrahi müdahaleler yerini enjeksiyon teknikleri ile değiştirdi diyebiliriz. 

Fakat bu yöntemler her ne kadar işe yarıyor olsa da kesinlikle doğal olmayan yollar olarak bilinmektedir. Kahramankazan masaj salonu uzmanları ise bu konuda size daha doğal ve kesin çözüm sunmaktadır. Özellikle doğru uygulanan bir Bukkal yüz masajının faydası tartışılmaz olacaktır. Fransız güzelliklerinin sırrı, Bukkal yüz masajının doğru bir karar olacağına inanabilirsiniz.

Hızlı gençleşmek artık mümkün

Uzun bir süre yüzün bir kadının vücudunun belki de en hassas kısmı olduğuna inanılıyordu. Cildi ağır yüklere maruz bırakmamak için ona nazikçe ve dikkatli bir şekilde bakmak gerekiyordu. Bukkal masaj tekniği bu temelleri sorgulamaktadır.

Prosedür ilk olarak Fransa’da ortaya çıktı. Bukkal yüz masajı teknikleri, güzellik uzmanı Joel Siocco’ya aittir. Siocco, bir kişiyi yeterince büyük bir güçle etkilemenin, çok yararlı olduğuna inanmaktadır. Önemli olan bunu doğru yapmaktır, aksi takdirde hastaya zarar verebilirsiniz.

Bukkal masajın yardımıyla birkaç hafta içinde yüzü hızlı bir şekilde gençleştirmek mümkündür. Hatta 10 seanslık cerrahi olarak yüz germe işleminin bile yerini alabilir. Masaj uygulaması sayesinde yüz kaslarının çalışmasını normalleştirebilir ve onları parlaklık elde edebilirsiniz. Masajın ilginç bir özelliği de asında çok az ağrının hissediliyor olmasıdır. Düşük ağrı eşiğine sahip kişiler için bile dayanması kolay olan hafif bir ağrı ortaya çıkmaktadır.

Bu eşsiz teknik oldukça karmaşıktır ve yalnızca deneyimli güzellik uzmanları tarafından uygulanmalıdır. Yüz gibi oldukça hassas bir alana yapılacak masajın, oldukça dikkatli yapılması önemlidir. Bu konuda gerekli eğitimi almamış ya da yeterince deneyimi olmayan biri, çeşitli sorunlara neden olabilir. Bundan dolayı Kahramankazan masaj salonu uzmanlarından yardım almanız sizin için en doğru karar olacaktır.

Kahramankazan Masaj Salonu
Kahramankazan Masaj Salonu Ankara

Bukkal yüz masajının faydaları

Bukkal yüz masajı, yanak bölgesine odaklanan bir masaj tekniğidir. Aşağıdaki gibi faydaları olabilir:

1. Rahatlama: Bukkal yüz masajı, kasların gevşemesine ve stresin azalmasına yardımcı olur. Yüzdeki gerginlik ve gerilimi hafifletir, böylece genel bir rahatlama hissi sağlar.

2. Kan dolaşımını artırır: Masaj, kan dolaşımını iyileştirir. Oksijenin ve besin maddelerinin yüzdeki dokulara daha iyi ulaşmasını sağlar. Bu da cilt sağlığını destekler ve yüzdeki canlılık ve parlaklığı artırır.

3. Yüz kaslarını tonlar: Bukkal yüz masajı, yanak kaslarını çalıştırarak daha parlak olmasına yardımcı olur. Bu, yüz kaslarının güçlenmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olacaktır. Yüz kaslarının güçlenmesi, yüz hatlarının daha belirgin hale gelmesine ve cilt sarkmalarının azalmasına yardımcı olacaktır.

4. Ödem ve şişlikleri azaltır: Yüzdeki ödem ve şişlikler, sıvı birikimi veya dolaşım sorunları nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Bukkal yüz masajı, lenfatik drenajı arttırarak, ödemlerin ve şişliklerin azalmasına yardımcı olacaktır.

5. Yüzdeki enerji akışını artırır: Geleneksel Çin tıbbına göre, yüzdeki belirli noktalar enerji meridyenleriyle bağlantılıdır. Bukkal yüz masajı, bu enerji meridyenlerini uyararak, enerji akışının artmasını sağlamaktadır. Bu durum, yüzün genel enerji ve canlılık seviyesinin yükselmesine yardımcı olacaktır.

Yüz masajı teknikleri ve yöntemleri terapistler arasında farklılık gösterebilir. Bukkal yüz masajı hakkında daha fazla bilgi almak ve uygun teknikleri öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun için Kahramankazan masaj salonu uzmanlarıyla görüşebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz bilgileri elde etmekle birlikte nasıl bir uygulama yapılacağını da öğrenmiş olursunuz.

Leave a Reply