ANKARA EN İYİ Masaj Salonu SPA Merkezleri, Ankara Masaj,

Günümüzün yoğunluğundan ötürü, çoğumuz işyerinde işten kalkmak için zaman bulamıyoruz ve bazen trafik sıkışıklığında saatlerce beklemekteyiz. Eve döndüğümüzde başımızı teknolojik aletlere gömüyoruz veya tekrar oturduğumuz yerden TV izliyoruz. Bu saatlerde hareketsiz kalırken yaptığımız atalet, vücudumuzda kronik ağrıya neden olur ve her gün çok yorgun ve bitkin hissetmemize neden olur ve ayrıca yaşam kalitemizi azaltır.

İçinde bulunduğumuz yüzyılın etkisiyle vücudumuza verilen zararı tamamen yok edemesek bile, bazı yöntemler sayesinde onu en aza indirgeyip yaşam kalitemizi daha da artırabiliriz. Bunun başında düzenli masaj ritüelleri olacaktır. Peki masajın sağlığa faydaları nelerdir? Masaj, binlerce yıldır fiziksel, zihinsel ve fiziksel olarak kullanılan en önemli tedavilerden biridir. Masajın en önemli yararları; Venöz dolaşımı hızlandırır ve doku beslenmesini ve oksijenlenmeyi hızlandırır.

Cilt üzerindeki baskı nedeniyle cildin gerginliğini ve parlaklığını arttırır ve cildi iyileştirir. Sinirsel bağlantılardan dolayı, safra, bağırsak ve mide fonksiyonları yararlıdır. Lenf dolaşımını düzenlediğinden, vücutta şişlik ve toksinler kolaylaştırılır.

Masaj sırasında, sırt ve sırt ağrısı, selülit, kas spazmları, kronik ağrı, uykusuzluk sorunları, kabızlık ve yumuşak doku hasarı gibi büyük rahatsızlıklarla vücudun doğru bölgelerine baskı yapılabilir. Bunlar, yaşamaya alışkın olduğunuz, çoğu durumda yaşam kalitenizi düşüren ciddi hastalıklardır. Bununla birlikte, bu tür rahatsızlıklar düzenli masaj tedavileri yardımı ile elimine edilebilir. İşte masajın sağlığa faydaları bu şekilde özetlenebilir.

Masaj Merkezimiz Her An Sizinle

Merkezimiz, sağlık ve refah kavramına büyük önem verir, böylece konukları oturumun sonunda tazelenmiş hissederler. Bu nedenle, modern teknolojilere adapte edilen masaj cihazı, 2500 yıllık Çin masaj tekniğinin favori cihazıdır.

Bu masaj cihazlarımız, selülitleri yok etmek için kullanılan, yumuşak doku yaralanmaları, kronik sırt ağrısı ve bölgesel selülit için kaslar için yararlı olan tüm vücuda masaj yapan, kızılötesi ışınlara sahip bir masaj cihazıdır.

Özellikle Hydroshape veya Bodyshape oturumunun sonunda kullanılan bu cihaz, cihazı tamamlar ve selülitten kurtulmanıza yardımcı olur. Yarım saatlik seanslarla tüm vücudunuzu kontrol eden Rollshape, düzenli kullanımın ilk ayında vücudunuzu belirgin bir şekilde çeker.

Cildi, kasları, kemikleri, eklemleri, eklemleri, dolaşım sistemini, sinir sistemini, bezleri ve iç organları etkileyen bu yapıların fonksiyonlarına etki eder. Masaj sadece rahatlamanıza yardımcı olmakla kalmaz, ayrıca bağışıklık sisteminize de yardımcı olabilir ve masajın sağlığa faydaları sizi tedavi de edebilir.

Leave a Reply